Ana Sayfa
Kategoriler
Sepet (0)
İlan Pazarı
Hesap

GameTopya Birinci Yıl Dönümünü Kutluyor!

04.05.2024
Yayınlayan: Yönetici
GameTopya Birinci Yıl Dönümünü Kutluyor!

Bugün büyük bir coşku ve mutlulukla GameTopya'nın birinci yıl dönümünü kutluyoruz! Geçen bir yıl boyunca, siz değerli oyuncularımızın desteğiyle büyüdük, geliştik ve oyun dünyasında iz bırakmaya devam ettik. Bu özel günü sizinle birlikte kutlamak için buradayız ve heyecanımızı sizinle paylaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Huzur, Güven ve Teşekkür:

GameTopya olarak, müşterilerimizin huzur ve güven içinde alışveriş yapmasını sağlamak için her zaman en yüksek standartlarda hizmet vermeyi ilke edindik. Bu birinci yıl dönümünde, sizlere olan minnetimizi ve güveninizi ifade etmek istiyoruz. Sizler sayesinde başardık ve sizlerle birlikte daha nice yıllara ulaşmayı umut ediyoruz, bu başarımızın arkasında prensiplerimizin önemini çok iyi biliyor ve sizlerle birlikte var olduğumuz sürece bu ilkelerimize bağlılıkla sarılacağımıza söz veriyoruz.

Birinci Yıl İndirimi:

Bu özel günü sizinle kutlamak adına, GameTopya olarak size bir sürprizimiz var! BİRİNCİYIL kodunu kullanarak yapacağınız alışverişlerde %30 indirimden yararlanabilirsiniz. Bu indirimle, oyun deneyiminizi daha da özel hale getirecek skinler, ekipmanlar ve daha fazlasını edinme fırsatını kaçırmayın.

Birinci Yıl Dönümünde Birlikte Olmak:

GameTopya olarak, sizinle birinci yıl dönümümüzü kutlamak ve bu özel günü birlikte geçirmek istiyoruz. Bizleri desteklediğiniz için teşekkür ederiz ve gelecek yıllarda da sizlerle birlikte daha büyük başarılara imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

GameTopya'ya Yolculuğunuzda Bize Katılın:

Birinci yıl dönümümüzde bizimle birlikte olun, heyecanımızı paylaşın ve indirimimizden yararlanarak oyun deneyiminizi daha da özel hale getirin. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve Discord sunucumuza katılabilirsiniz. GameTopya olarak, her zaman en iyisini sunmak için buradayız ve sizinle birlikte daha nice yıllara ulaşmayı dört gözle bekliyoruz. Biz, sizinle birlikte varız ve Türkiye'nin Oyun Ütopyasını sürdürmek için burdayız!

Bu yolculukta tüm GameTopya çalışanlarına ve siz değerli müşterilerimize bir kez daha teşekkür ediyor; bu teşekkürümüzü de eşsiz günde büyük indirimle faydalanmış olduğunuzu görmek için bekliyoruz. Sağlıcakla Kalın!