bro
Ana Sayfa
Kategoriler
Sepet (0)
İlan Pazarı
Hesap

Yepyeni Maceralar ve Kostümlerle Dolu Wild Rift 5.1 Yaması Geliyor!

06.04.2024
Yayınlayan: Yönetici
Yepyeni Maceralar ve Kostümlerle Dolu Wild Rift 5.1 Yaması Geliyor!

League of Legends: Wild Rift için uzun zamandır beklenen 5.1 Yaması nihayet kapımızda! Bu güncelleme, Wild Rift deneyimini yeniden tanımlayacak birçok heyecan verici özellik ve içerikle dolu. 11 Nisan'da yayınlanacak olan bu güncellemeyle, oyunculara muazzam bir oyun deneyimi sunulacak.

Yepyeni Şampiyonlarla Tanışın!

Vadi'ye giriş yapacak üç yeni şampiyonla birlikte, maceranız daha da heyecanlı hale gelecek. Kalista'nın hızlı nişancılığı, Viego'nun ölüleri ele geçirme yeteneği ve Maokai'nin doğanın güçlerini kullanma becerisi sizi adeta büyüleyecek!

Şampiyon Yenilemeleri ve Oynanış Değişiklikleri!

Bu güncellemeyle birlikte, Miss Fortune'un güçlendirilmiş çifte vuruş yeteneği, Riven'ın süresi uzayan Ultisi, Jax'ın artan zırh ve büyü direnci, ve Master Yi'nin meditasyon yeteneğiyle daha etkili saldırılar gerçekleştirmesi gibi pek çok yenilik sizi bekliyor.

Yeni Birimler ve Etkinliklerle Dolu Vadi!

Baron koridorunda artık Ixlat'lı Yosunsezen gibi yeni birimlerle karşılaşacaksınız. Ayrıca, Karasis yayılmış durumda ve Vadi'de yeni bir afet teması başlıyor. Işık ve Afet olmak üzere iki kategoriye ayrılan yeni eşyalarla oyun deneyiminiz daha da zenginleşecek.

Yepyeni Oyun Modu: Son Direniş!

Son Direniş, daha çok bir PVE deneyimi sunan yeni bir dalga savunma oyun modu. Hikaye sevenler için de harika bir seçenek olan bu modda, Kalista döneminin öncesindeki insanların hikayesine odaklanacak ve eşsiz ödüllerin tadını çıkaracaksınız.

13. Dereceli Sezon ve Yepyeni Kostümler!

Nisan ortasında başlayacak olan 13. Dereceli Sezon, birbirinden şık kostümlerle ödüllendirilecek. Ayrıca, Wild Rift Kartı ile Lezzet Ruhu Fizz ve Zebani Shen gibi unutulmaz kostümlere kavuşabileceksiniz.

Ve Daha Fazlası!

Fırtına Ejderi Lee Sin, Denge Ejderi Volibear, Arcade Viego, Miyavkai ve daha birçok yeni kostümle heyecanınızı katlayın!

Heyecan verici yeni güncelleme ile Wild Rift'te sizi nelerin beklediğini görmek için sabırsızlanıyoruz! Unutmayın, heyecan dolu maceranın tek adresi League of Legends: Wild Rift!, güven dolu bir alışverişin tek adresi ise GameTopya! 

Hazır olun, çünkü maceraya başlamak için çok az kaldı!